środa, 23 lutego 2011

Niepewność

Poszukiwanie pracy to bardzo wyczerpujące zajęcie!
Rozmowy, wizyty, castingi, szkolenia, testy...
Na dzień dzisiejszy czekam na odpowiedź z pewnej ciekawej firmy. Odbyłam już z nimi kilka rozmów, kolejna w piątek i wtedy również wszystko się wyjaśni!! Tak więc jak w tytule... żyję w niepewności.
Nie będę ukrywać, że zależy mi na tej pracy!

Jeśli chodzi o robótki to Tattusiek wykończony, podusia z Tattusikiem uszyta tylko fotek jeszcze nie zrobiłam, a teraz kiedy znalazłam chwilkę dla siebie, jestem troszkę wyjechana a misiek został w domciu!
Moje wyjechanie związane jest z pracą. Otóż jeśli wszystko zakończy się pomyślnie, będę dojeżdżała ok. 50km. Połączenia są dość dobre, a w razie potrzeby zawsze mogę przenocować u moich drugich rodziców czyli teściów, bo praca jest właśnie u nich w mieście.

Ostatnio wyczytałam gdzieś na jakimś blogu, że róże zabawy blogowe pozwalają na poznanie nowych osób i nowych ciekawych miejsc, więc postanowiłam na kilka się zapisać. Poza tym jakiś cukiereczek na osłodę mojego ostatnio dość gorzkiego życia się przyda!

Praktycznie w ostatniej chwili- bo do jutra zapisy tzn. do 24.02, ale co mnie cieszy na wyniki nie trzeba długo czekać, a ja ostatnio tylko na wyniki oczekuję więc jak dla mnie super sprawa, poza tym cukierek naprawdę słodziutki: króliś, książka i woreczki  : Marta z Berceuse zaprasza! Może ktoś jeszcze zdąży!!
Powodzonka


Na jednym Candy nie poprzestanę, o nie! Jak już zaczęłam to lecę dalej!
Niezapominka.pl 1 marca ogłosi wyniki losowania przecudnej urody słodziaczka!
 To chyba na razie tyle!
Ale będę dalej szukać!!
Miłego wieczorku!
Pozdrowionka!

1 komentarz:

  1. Ja się zawsze zapisuję i jeszcze nigdy nic nie wygrałam, ale, jak to sie mowi, nie o to chodzi aby zlapać kroliczka ;)
    Trzymam kciuki za pracę! Dobrze, że wyjachałaś trochę odpocząć. Trzeba.
    (a z wiankiem to... czekam na Twoj i az mi dech zaprze ;) )

    OdpowiedzUsuń